Szanowni Państwo, zapraszamy na zebranie w czwartek 18.11.21

o godzinie 17:30.

10 listopada o godzinie 11:11, Uczniowie i Nauczyciele oraz Dyrekcja XIV Liceum Ogólnokształcącego włączyli się do ogólnopolskiej akcji "SZKOŁA DO HYMNU!". Młodzież godnie się zaprezentowała, a ich śpiew z mocą rozszedł się po całej "Czternastce".
Następnie Szkolne Radio "Meti" wraz z profesorem Jerzym Szopą, zaprosiło na wspaniałą audycję upamiętniającą 103. rocznicę odzyskania niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej.
Na świetlicy zorganizowana została z kolei wystawa "Drogi do niepodległości"

Nie umierają Ci, którzy żyją w naszej pamięci”

W dniu 10 listopada uczniowie klas 2a i 2c, pod opieką profesor Anny Długosz, profesora Grzegorza Dadała i pani Joanny Książek udali się na Cmentarz Rakowicki do miejsc pamięci narodowej i na groby zmarłych nauczycieli. Młodzież zapaliła znicze i oddała cześć zmarłym.

Konkurs „Zaprojektuj logo własnej firmy”, organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, został rozstrzygnięty!

Jury w składzie: prof. Anna Długosz, prof. Grzegorz Dadał, prof. Jerzy Szopa w tajnym głosowaniu wyłoniło trzy najlepsze projekty Gratulujemy!

Nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

I MIEJSCE - ZUZNANNA TOMCZYK

II MIEJSCE - FRANCISZEK LUSINA

III MIEJCE - MYKOLA  USHANOV

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.