Fabian jest uczniem XIV LO i jednocześnie Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia im. ks. Kardynała Franciszka Macharskiego w Krakowie w klasie organów. Godzi dwie szkoły, w naszej z bardzo dobrymi wynikami, w szkole muzycznej – widzicie sami. Można?

Widuje się go z tymi jego książkami o muzyce, czasem nawet na lekcjach J Trudny przypadek J Ale taki On jest, taki jest jego świat, o muzyce mógłby rozprawiać godzinami.

Fabian został finalistą 44. Olimpiady Artystycznej. Tytuł ten uprawnia m.in. do zwolnienia z matury z historii muzyki na poziomie rozszerzonym.

Gratulujemy!!!

Dyrekcja, nauczyciele, wychowawca

Zdjęcie szczęśliwego Laureata – wykorzystujemy za zgodą zastępcy dyrektora Szkoły Muzycznej i zarazem mentora Fabiana, Pana magistra Marka Dolewki.

Informujemy, że od dnia 16.03.2020 r. szkoła jest zamknięta. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 12 637 46 74.

Informujemy, że zgodnie z zaleceniem MEN materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu są przesyłane codziennie poprzez dziennik elektroniczny. Materiały otrzymują również rodzice.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Więcej informacji TUTAJ.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.