W dniu 21 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się zebrania z Rodzicami podczas których zbierane były środki finansowe przeznaczone na organizację imprez okolicznościowych dla dzieci z Chatki Puchatka.

Zbiórka funduszy połączona była z degustacją ciast upieczonych przez wolontariuszy XIV Liceum Ogólnokształcącego .

Autorami słodkości były Julia Masaczyńska , Gabriela Handzel i Oliwia Grabska z klasy 1Bp, Patrycja Poręba z klasy 1Ag i Martyna Szuba z klasy 3Cg.

Dzięki życzliwości Rodziców ,Dyrekcji i Grona Pedagogicznego zebraliśmy kwotę czterystu piętnastu złotych i siedemdziesięciu jeden groszy.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Jerzy Chwojka