Choć grudzień już dawno za nami, to warto przywołać pewne Mikołajkowe wspomnienie.

W Grupie Medialnej jest bardzo wiele grzecznych dzieci. Z tej właśnie racji 6 grudnia 2019 roku do Bunkra- czyli siedziby Grupy Medialnej XIV LO- przybył…MIKOŁAJ!

Młodzież została szczodrze obdarowana przez Gościa z Koła Podbiegunowego. Żeby było ciekawiej, prezenty były równie wyjątkowe jak sam Gość. Młodzi Dziennikarze otrzymali m. in. piłkę łańcuchową, aparat fotograficzny firmy Canon, portret, a nawet smak i zapach Kanady oraz Najprawdziwsze Dzieło Sztuki.

Podsumowaniem tego dnia była spontaniczna sesja zdjęciowa! Warto zobaczyć jej efekty w krótkiej fotorelacji.

Alicja Ryś

Magdalena Zdyb

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.