Fabian jest uczniem XIV LO i jednocześnie Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia im. ks. Kardynała Franciszka Macharskiego w Krakowie w klasie organów. Godzi dwie szkoły, w naszej z bardzo dobrymi wynikami, w szkole muzycznej – widzicie sami. Można?

Widuje się go z tymi jego książkami o muzyce, czasem nawet na lekcjach J Trudny przypadek J Ale taki On jest, taki jest jego świat, o muzyce mógłby rozprawiać godzinami.

Fabian został finalistą 44. Olimpiady Artystycznej. Tytuł ten uprawnia m.in. do zwolnienia z matury z historii muzyki na poziomie rozszerzonym.

Gratulujemy!!!

Dyrekcja, nauczyciele, wychowawca

Zdjęcie szczęśliwego Laureata – wykorzystujemy za zgodą zastępcy dyrektora Szkoły Muzycznej i zarazem mentora Fabiana, Pana magistra Marka Dolewki.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.