Piknik Sąsiedzki już za nami. W sobotę 19 czerwca przy Ogrodzie Społecznym na Azorach, tłumnie zgromadziła się nie tylko młodzież szkolna, ale też liczna grupa rodziców z dziećmi oraz mieszkańców lokalnej społeczności. Były zabawy, gry sprawnościowe, nie lada atrakcją okazała się loteria fantowa i koło fortuny (można było zdobyć ciekawe i cenne nagrody). Dla ochłody można było zjeść lody, a dla osłody watę cukrową, dla tych, co nie jedzą słodyczy, był chrupiący popcorn. Nie zabrakło jak zwykle pokazów służb mundurowych: Policji i Straży Miejskiej. A dla nas Piknik stał się okazją do spotkania (po długiej przerwie) z partnerami lokalnymi oraz wolontariuszami AFS Polska – Programy Międzykulturowe. Piknik sprawił ogromną radość mieszkańcom osiedla, o czym świadczyły uśmiechy dzieci i dorosłych.

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.