W piątek -1 marca 2019 roku- grupa śmiałków z Gimnazjum nr 14 oraz XIV Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyła w Konkursie Wiedzy Mitologicznej. Był on zorganizowany w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Czytelnictwa, opiekunkami konkursu były pani Alicja Ryś oraz pani Anna Jończyk.

Potyczki przybrały nowatorską formę, gdyż uczniowie udzielali odpowiedzi na platformie Kahoot, na swoich telefonach komórkowych. Pytania nie należały do najprostszych, jednak uczniowie doskonale sobie z nimi poradzili.

Zasłużonym zwycięzcą konkursu został Wojciech Wójtowicz z klasy 2b liceum, drugie miejsce zajął Jakub Lasota z klasy 3c gimnazjum, a trzecie miejsce zajęła Martyna Szuba z klasy 2 b liceum. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.