Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

XIV Liceum Ogólnokształcące od lat współpracuje ze Stowarzyszeniem AFS Polska Programy Międzykulturowe. Młodzież naszego LO wraz z Uczniami z innych krajów spotyka się, rozmawia, wspólnie działa. Do tej pory organizowane były spotkania w ramach współpracy Międzypokoleniowej i Międzykulturowej- gotowano dania z każdego zakątka świata, z której przybyli nasi Zagraniczni Przyjaciele (Włochy, Turcja, Stany Zjednoczone, Francja…), rozmawialiśmy o świątecznych zwyczajach, tradycjach, organizowaliśmy wspólne przedsięwzięcia, dzięki czemu zawiązały się liczne międzynarodowe przyjaźnie. W tym roku w murach naszej szkoły mogliśmy gościć Vittorię z Włoch, która uczyła się w klasie 2a.

Teraz niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, nie możemy spotykać się z naszymi Przyjaciółmi z AFS, jednak mamy nadzieję, że szybko uda się powrócić do normalności i ponownie gościć w Polsce Uczniów z różnych krajów.

Aby lepiej poznać Stowarzyszenie AFS Polska, zapraszamy do spotkania on-line na zoomie, które odbędzie się w środę, 13 maja, o godz. 11.00

https://us02web.zoom.us/j/81233658568?pwd=aUhnd1JFRENRck4rRG45YWZzNXFJZz09

Zapraszamy też do zapoznania się z informacjami o AFS na stronie internetowej: https://poland.afs.org/newsfeed/

Być może ktoś z Was zechce dołączyć się do AFS POLSKA? Zapraszamy

Inne przydatne linki:

http://poland.afs.org/

https://www.facebook.com/afspoland/

https://www.instagram.com/afs_polska/

https://twitter.com/afspoland

https://www.instagram.com/p/BFt3xZSuDQp/?taken-by=afs_polska

https://www.youtube.com/channel/UCVqx1alw65BqQMNIWRWdsaQ

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.

Oferta edukacyjna 2016/2017