Spotkanie integracyjne uczniów XIV LO pochodzących z Ukrainy i Białorusi
W czwartek - 17 marca 2022 roku - odbyło się spotkanie integracyjne uczniów pochodzących z Ukrainy - zarówno tych, którzy od dawna uczęszczają do naszej szkoły, jak i tych, którzy przez wojnę na Ukrainie byli zmuszeni uciekać ze swojego kraju. Dołączyła też grupa uczniów z Polski. Organizatorką spotkania była Pani prof. Anna Montgomery, a towarzyszyły jej Pani Dyrektor Mariola Reguła, Pani prof. Anna Długosz oraz Pani prof. Alicja Ryś. Do spotkania dołączyły też Pani prof. Beata Gutowska oraz mama jednej z uczennic pochodząca z Ukrainy. Atmosfera była wspaniała, młodzież doskonale się zintegrowała, a spotkanie trwało znacznie dłużej, niż przewidywano. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

Copyright © 2022 XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Rights Reserved.