28 kwietnia drzwi naszej Czternastki otworzyły się dla Ósmoklasistów i ich Rodziców. Na przybyłych czekały stoiska prezentujące każdą specjalizację, Uczniowie opowiadali o nauce w określonych klasach. Przygotowane były też doświadczenia chemiczne, klasa artystyczna zaprezentowała swoje talenty, wykonując portrety dla wszystkich chętnych, a klasa informatyczno- matematyczna przygotowała ciekawy pokaz - tworzenie przedmiotów przez drukarkę 3d. Oprócz tego na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, między innymi fotobudka, pokaz prezentacji i filmu o szkole, Gra Terenowa śladami Sherlocka Holmesa i inne, a także słodki poczęstunek.
Dziękujemy za spore zainteresowanie i zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej Kopernikańskiej Rodziny.

Copyright © 2022 XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Rights Reserved.