Mamy dla Was relację dziewczyn z klasy 3 bp - Darii Rakowskiej i Julii Szeląg, które zdobyły zaproszenie na XXVIII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży:
"W ramach XXVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 31 maja odwiedziłyśmy Warszawę. Po zameldowaniu się w hotelach, zorganizowane zostało zwiedzanie Warszawy w towarzystwie przewodnika. Zobaczyłyśmy m.in Łazienki Królewskie, Starówkę oraz Cmentarz Powozkąwski. 1 czerwca odbyły się obrady sejmu, czyli główny powód, dla którego się tam wybrałyśmy. Na sali sejmowej mogłyśmy powitać takich polityków jak Elżbieta Witek, Małgorzata Kidawa-Błońska. Wiele tematów było poruszanych przez dzieci i młodzież, również tych kontrowersyjnych. Po wszystkim wróciłyśmy do Krakowa."

Copyright © 2022 XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Rights Reserved.