Już 16 kwietnia 2026 r. w godz. 16:00–18:00 zapraszamy na spotkanie z Prezydentem Miasta Krakowa w ramach cyklu „Ławka Dialogu”.
To wyjątkowa okazja, by bezpośrednio porozmawiać o sprawach ważnych dla młodych mieszkańców Krakowa – zadać pytania, wyrazić swoją opinię i zaproponować zmiany.
W spotkaniu mogą wziąć udział uczniowie oraz społeczność:
– XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie
– Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7
– Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8
Twoje zdanie ma znaczenie – dołącz do rozmowy!
Ławka Dialogu w Czternastce
- Szczegóły
- Autor: Grzegorz Dadał