Mimozami jesień się zaczyna...a nie! Jednak deszczem i pluchą 
Klasa 4c wyruszyła dzielnie w podróż, żeby zdobyć Przehybę - górę w Beskidzie Sądeckim. 
Od 6 do 8 października Maturzyści spędzają czas w Schronisku PTTK na Przehybie, aby oczyścić umysł przed ważnymi chwilami i decyzjami w ich życiu.
Pogoda ich jednak nie rozpieszcza i jak dotąd, musieli przedzierać się przez deszcze. Dzisiaj mimo niesprzyjających warunków zdobyli Radziejową. Jutro czeka ich wizyta w Sądeckim Parku Etnograficznym oraz Miasteczku Galicyjskim. 
Oby pogoda im dopisała! 