Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021 / 2022

o godz. 9. 00 na boisku szkolnym.

 

Zapraszamy również na mszę świętą

 

Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie,

ul. Chełmońskiego 41

o godz. 8.00 

 

Link do oddania głosu na naszego ucznia w plebiscycie https://biletnafinal.explory.pl/kandydat/filip-durak,275

#biletnafinał od Grupy LOTOS S.A. to plebiscyt, w którym Internauci wybierają dodatkowy projekt, kwalifikujący się do finału Konkursu Explory.

Zwycięzca-projekt, który otrzyma najwięcej głosów, wraz z najlepszymi zespołami z całej Polski, wybranymi podczas regionalnych etapów Konkursu Explory, zawalczy o główne nagrody.

Organizatorem plebiscytu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, która w ramach programu Explory od 10 lat wspiera młode talenty i polskie innowacje. Mecenasem plebiscytu jest Grupa LOTOS S.A


Głosowanie:

Głosowanie rozpocznie się w dniu 13 czerwca 2022 o godz. 11:00 i potrwa do 20 czerwca 2022 do godz. 23.59.

Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony 21 czerwca 2022.
Informacja o wynikach głosowania pojawi się także na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.

Więcej o Programie Explory: www.explory.pl

W minioną sobotę - 11 czerwca 2022 roku - odbył się kolejny Piknik Sąsiedzki, którego byliśmy współorganizatorem. Tego dnia pogoda była wspaniała, co przyciągnęło sporo rodzin z dziećmi. Atrakcji było sporo: darmowe lody, popkorn, wata cukrowa, puszczanie baniek mydlanych, loteria fantowa, malowanie na folii, nasza fotobudka, basen kulkowy, spotkanie z Panami Policjantami i wiele innych...
Piknik współorganizowany był w ramach współpracy XIV LO z lokalnym PALem, Współpracy Międzypokoleniowej i Międzykulturowej (byli uczniowie z Chin i Sycylii, którzy przyjechali do Polski w ramach wymiany z fundacji AFS). Dziękujemy za wspaniały czas!

We wtorek 14 czerwca rozegrał się mecz nauczyciele kontra uczniowie. Po zaciętej walce w pierwszym secie wygrali uczniowie. Nauczyciele nie poddali się zwątpieniu i w drugim secie wygrali z uczniami. Finalnie jednak w 3 secie wygrali uczniowie. Mecz był niezwykle zacięty, mamy nadzieję, że w przyszłym roku wygrają w końcu nauczyciele.

 

W poniedziałek nasi uczniowie z klasy O xp udali się na spacer oraz piknik w Dolinie Prądnika Białego. Był to wspaniały czas integracji w cudownych okolicznościach przyrody.

Copyright © 2022 XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oferta edukacyjna 2016/2017