Szanowni Państwo,
bardzo miło nam poinformować, że wczoraj Maksymilian Izdebski z klasy 3a brał udział w drugim etapie Olimpiady Zdrowia PCK. Do Olimpiady przygotowywała Maksa Pani Beata Kończakowska. Serdecznie gratulujemy 👏👏👏
Szanowni Państwo,
bardzo miło nam poinformować, że wczoraj Maksymilian Izdebski z klasy 3a brał udział w drugim etapie Olimpiady Zdrowia PCK. Do Olimpiady przygotowywała Maksa Pani Beata Kończakowska. Serdecznie gratulujemy 👏👏👏