Warsztaty w AGH w ramach patronatu uczelni nad XIV LO 💫✨🌟
Mimo że 7 lutego 2024 r. za oknem można było zobaczyć deszcz i szare niebo, wśród Uczniów klasy 2e panowała radość z powodu warsztatów, odbywających się w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Tym razem pod czujnym okiem Pana Profesora Pawła Bogacza i studentów Koła Naukowego Katedry Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle, Uczniowie, w zgodzie z zasadami prowadzenia grywalizacji, przystąpili do następujących zadań:
poznali podstawowe zasady zarządzania przestrzenią w ujęciu metody 5S oraz podstawowe zasady zarządzania urządzeniami w ujęciu metody TPMi, zasady standaryzacji pracy w ujęciu VM.
Na koniec przeprowadzili symulację przepływu procesu wytwórczego, w ujęciu jego standaryzacji i optymalizacji.
Współpracę z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, z ramienia XIV LO, koordynuje Pani Edyta Zaremba