Nowe doświadczenie właśnie zostało zdobyte!
29 października klasa 1c oraz nasza szkolna grupa medialna „Kopernik Media” odwiedziły siedzibę Radia RMF FM!
Uczniowie mieli okazję zajrzeć za kulisy pracy w radiu, poznać kluczowe zadania i funkcje potrzebne do jego działania, a nawet wystąpić na antenie podczas jednej z audycji!
Dziękujemy bardzo całemu zespołowi RMF FM za możliwość oprowadzenia uczniów po siedzibie radia!