27 stycznia uczniowie klasy Id wraz z opiekunami p. B. Gorczowską i p. M. Sąsiadkiem odwiedzili Bożonarodzeniowy Salon ZPAP OK w Pałacu Sztuki w Krakowie 
Wystawa, będąca dorocznym podsumowaniem działalności artystycznej krakowskich twórców, zaprezentowała prace wykonane w różnorodnych technikach przez ponad 300 autorów 
.
Stworzyły one wyjątkową przestrzeń do bezpośredniego obcowania ze sztuką i stały się źródłem wielu artystycznych inspiracji 
To była niezwykle cenna lekcja kultury i estetyki 
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Kosieradzkiej-Seremak za zaproszenie na wystawę oraz interesujące wprowadzenie w jej klimat